Домедична допомога: тренінгові заняття тривають / First aid: training sessions continue

31 травня 2024

Волонтери загону «Єдність» ПДМУ намагаються максимально реалізувати свої ресурси та активно продовжують організовувати тренінгові заняття не тільки зі школярами міста, а й Полтавського району.

Цього разу студенти-волонтери відпрацьовували навички з домедичної допомоги із учнями Полтавського ліцею імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради у селі Ковалівка.

Приємно, що наших здобувачів освіти цінують та активно долучають до навчального процесу.

First aid: training sessions continue

Volunteers of PSMU “Unity” group try to maximize their resources and actively continue to organize training sessions not only with schoolchildren of the city, but also of Poltava district.

This time, student volunteers practiced first aid skills with pupils of Poltava A.S. Makarenko Lyceum of Poltava Regional Council in Kovalivka village.

It's nice that our students are appreciated and actively involved in the educational process.