«Донбас»: переPROчитання образу: студенти вивчають історію

31 березня 2023

У рамках виховної роботи викладачі кафедри гістології, цитології та ембріології Лариса Пелипенко та Олена Волошина разом зі здобувачами вищої освіти медичного та стоматологічного факультетів зі скороченим нормативним терміном навчання відвідали експозицію, присвячену Донбасу. Експозиція складається із декількох модулів і висвітлює різні події та історичні знахідки на території сучасної Донецької і Луганської областей. Студентів особливо зацікавили археологічні знахідки - давній рудник Картамиш та Луганський «Стоунхендж». Великий сум викликала інформація про Рутченкове поле, де у ровах знайдені рештки приблизно 5 тис. людей, закатованих у застінках НКВС м. Сталіно.

Такі ознайомчі заходи вкрай необхідні сучасній молоді, яка небайдужа до справжньої історії України. Хочеться висловити слова подяки організаторам даної експозіції. Сподіваємося побачити нові гарні виставки.