Доповідь студентки ПДМУ викликала цікавість в учасників міжнародної конференції

31 березня 2023

27-28.03.23 року в Ризі відбулась міжнародна студентська конференція "RSU RESEARCH WEEK 2023". На секції «Внутрішня медицина № 2» (гастроентерологія, нефрологія, ендокринологія, ревматологія), де було представлено 9 робіт, з доповіддю виступила членкиня кафедри ендокринології з дитячими інфекційними хворобами, студентка 5-ого курсу медичного факультету № 1, 5-ої групи Валерія Бублій. Тема доповіді : "Сapillaroscopy as an early informative method of diagnosing the state of the microvasculature in patients with diabetes mellitus". З огляду на неухильне зростання даної патології у всьому світ ця робота викликала жваву дискусію та обговорення як серед членів президії, так і серед студентів.

Вітаємо доповідачку Валерію Бублій та її керівницю, доцентку Златославу Шаєнко з успіхом. Хай не згасає інтерес до ендокринології та нових наукових пошуків!