Доповідь завідувача кафедри оториноларингології з офтальмологією для лікарів Харківщини

24 жовтня 2023

20 жовтня завідувач кафедри оториноларингології з офтальмологією Михайло Безега в місті Харкові презентував доповідь для лікарів оториноларингологів на тему: «Різновидності фронтотомії при патології лобних синусів».

У підготовленій науковцем доповіді були  розглянуті сучасні погляди на FESS хірургію лобних синусів. Порушені питання особливо актуальні в теперішній воєнний час, оскільки суттєво збільшилась кількість пацієнтів, що потребують нетипових підходів до виконання оперативних втручань внаслідок різноманітних вогнепальних та уламкових поранень.

Head of the Department of Otorhinolaryngology and Ophthalmology speaks to Physicians of Kharkiv Region

On October 20, Mykhailo Bezega, the Head of the Department of Otorhinolaryngology with Ophthalmology, presented a report for otorhinolaryngologists in Kharkiv on the topic: "Varieties of Frontotomy in Pathology of Frontal Sinuses".

Current views on FESS surgery of the frontal sinuses were discussed. The issues raised are particularly relevant in the current wartime, as there has been a significant increase in the number of patients requiring non-standard approaches to surgical interventions due to various gunshot and shrapnel injuries.