Доповіді студенток ПДМУ на всеукраїнському конгресі студентів та молодих вчених здобули призові місця

01 травня 2023

У квітні члени студентської наукової групи кафедри нервових хвороб взяли участь у роботі секції "Неврологія, нейрохірургія, психіатрія, психотерапія, наркологія, медична психологія"  на 84-му всеукраїнському науковому медичному конгресі студентів та молодих вчених (з міжнародною участю). Він відбувся на базі Донецького національного медичного університету в м. Лиман. Обидві доповіді студенток ПДМУ Євгенії Невгод і Аліни Бодні, виконані під керівництвом доцентки Катерини Таряник, здобули призові місця:

Євгенія Невгод - Диплом ІІ ступеню;

Аліна Бодня - Диплом ІІІ ступеню.