Досвід лікування травм в умовах війни: тренінг для хірургів-день другий / Experience in treating trauma in war: training for surgeons - day two

05 червня 2024

Громадська організація «Медглобал Україна» за підтримки міжнародної благодійної організації Global Empowerment Mission (GRM)на базі Полтавського державного медичного університету продовжує тренінг з військової травми для хірургів.

Військова травматологічна підготовка для хірургів включила як теоретичний, так і практичний компоненти. Тренінг має на меті озброїти українських хірургів навичками лікування різноманітних воєнних травм, таких, як опіки, реанімація, кульові та вибухові поранення, поранення вибуховими речовинами та судинні травми, розвинути практичні навички операцій на критичних частинах тіла, включаючи серце, трахею, основні кровоносні судини, печінку, нирки та сечовий міхур у великих порожнинах тіла, таких, як грудна клітка, живіт і шия, навчити хірургів діагностиці та належному лікуванню конкретних воєнних травм, у тому числі, призначенню правильної терапії антибіотиками.

Військові і цивільні хірурги із Києва, Полтави, Кременчука, Дніпра, Кіровограду та сусідніх областей, які працюють з військовою травмою, беруть участь у тренінгу. Українських хірургів навчають досвідчені тренери-волонтери Адам Майкл Акерман, Брюс Майкл Потенца, Джуда Славковський.

Довідково.

MedGlobal - це благодійна неурядова організація, яка забезпечує реагування на надзвичайні ситуації та програми охорони здоров’я для підвищення стійкості вразливих спільнот у всьому світі.

MedGlobal розпочав свою місію і в Україні у березні 2022 року для реагування на наслідки початку війни. Він співпрацює з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством оборони України та Державною службою України з надзвичайних ситуацій, щоб визначити нагальні місцеві медичні потреби та покривати їх за рахунок пожертвувань й тренінгів. З березня MedGlobal вже пожертвував ліки, медичні вироби та обладнання на суму понад 6,4 млн доларів США 285-ти закладам охорони здоров’я та навчив 1532 лікарів зі 132 закладів охорони здоров’я України.

Experience in treating trauma in war: training for surgeons - day two

The NGO Medglobal Ukraine, with the support of the international charitable organization Global Empowerment Mission (GRM), continues the training on military trauma for surgeons at Poltava State Medical University.

Military trauma training for surgeons includes both theoretical and practical components. The training aims to equip Ukrainian surgeons with the skills to treat a variety of war traumas, such as burns, resuscitation, bullet and blast wounds, explosive injuries and vascular injuries, and to develop practical skills in operations on critical body parts, including the heart, trachea, major blood vessels, liver, kidneys and bladder in large body cavities such as the chest, abdomen and neck, and to train surgeons to diagnose and properly treat specific war injuries, including the proper prescription of antibiotic therapy.

Military and civilian surgeons from Kyiv, Poltava, Kremenchuk, Dnipro, Kirovohrad and neighboring regions who work with war trauma are participating in the training. The Ukrainian surgeons are being trained by experienced volunteer trainers Adam Michael Ackerman, Bruce Michael Potenza, and Judah Slavkovsky.

Ad notam

MedGlobal is a charitable, non-governmental organization that provides emergency response and health programs to build the resilience of vulnerable communities around the world.

MedGlobal launched its mission in Ukraine in March 2022 to respond to the effects of the outbreak of war. It is working with the Ministry of Health of Ukraine, the Ministry of Defense of Ukraine, and the State Emergency Service of Ukraine to identify urgent local medical needs and address them through donations and training. Since March, MedGlobal has already donated more than $6.4 million worth of medicines, medical devices and equipment to 285 healthcare facilities and trained 1,532 doctors from 132 healthcare institutions in Ukraine.