Екскурсія до еколого-натуралістичного центру: студенти пізнають цікавинки міста

10 березня 2023

У мальовничому районі Полтави, у провулку Госпітальному, серед садів, розташувався Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (у минулому - Обласна станція юних натуралістів). До нього й завітали студенти ПДМУ. Таку цікаву екскурсію їм організувала кафедра анатомії людини.

Студенти 1-ого курсу медичного факультету № 1, 8-а група разом з викладачем кафедри анатомії людини Наталією Корчан побували у зоологічному відділі, де мали змогу поспілкуватись з мешканцями екоцентру. Бо ж саме там в орнітологічному куточку живуть папуги, амадіни, канарейки та інші. Оглянули і куточок з екзотичними гризунами. А родзинкою стало відвідування тераріуму.

Наступною цікавинкою для студентів став і маленький зоопарк, розташований тут же, на подвір`ї.

Далі маршрут завів до ботанічного відділу, де екскурсовод ознайомив з новою колекцією тропічних та субтропічних рослин.