24 лютого 2023

24 лютого 2023 року у форматі онлайн у Полтавському державному медичному університеті відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Екстрена та невідкладна допомога в Україні: організаційні, правові, клінічні аспекти».

​Під час конференції обговорювалися особливості надання медичної допомоги в умовах воєнного стану, питання надання допомоги пораненим у воєнно-польових умовах, тактична медицина, порядок надання екстреної та невідкладної медичної допомоги постраждалим та хворим на догоспітальному етапі під час війни та надзвичайних ситуацій, інноваційні технології в екстреній та невідкладній допомозі.

​У роботі конференції взяли участь організатори охорони здоров’я, науковці з різних навчальних закладів, керівники лікувальних закладів міста і області, лікарі практичної охорони здоров’я, завідувачі кафедр та викладачі, аспіранти, лікарі-курсанти, лікарі-інтерни та студенти. Також в роботі конференцїї взяли участь науковці Сілезьської медичної академії (Польща).