Філіжанка запашного чаю зігріє наших військових

17 лютого 2023

Продовжуючи започатковані традиції підтримки та дружніх стосунків з бійцями 81-ї бригади, викладачі кафедри гістології, цитології та ембріології передали нашим хоробрим захисникам пакетований чай, виготовлений із суміші лікарських рослин з екологічно чистих ланів підприємства «Придніпрянська долина». На кожному пакеті чаю студенти ПДМУ від щирого серця написали свої побажання воїнам ЗСУ. Сподіваємося, що філіжанка запашного чаю зігріє наших військових та підтримає їхній імунітет в умовах щоденної мужньої боротьби на полі бою.

Прапор із побажаннями майбутнім лікарям, який на знак вдячності також передали захисники, тепер можна побачити всім, хто завітає до холу кафедри гістології, цитології та ембріології.