«Фізіологія системи виділення»: новий навчальний посібник побачив світ

22 березня 2023
«Фізіологія системи виділення»: новий навчальний посібник побачив світ

На кафедрі фізіології відбулася презентація навчального посібника «Фізіологія системи виділення», який підготовлений відповідно до навчальної програми із курсу «Фізіологія» для студентів медичних навчальних закладів за спеціальностями 221 – Стоматологія, 222 – Медицина, 228 – Педіатрія. Посібник розрахований для викладачів та студентів медичних закладів вищої освіти. Серед авторів - викладачі кафедри - доцент, к. біол. н. В.М. Соколенко, профессор, д.м.н. Л.Э. Весніна, к.м.н. О. В. Ткаченко, к. пед. н. Н. Н. Шарлай, доктор філософії PhD К. В. Шевченко.

Основне призначення посібника - сприяння в оволодінні навчальною дисципліною, ефективній організації самостійної освітньої діяльності, здійсненні самоконтролю набутих знань, в освоєнні практичних навичок. Даний посібник допоможе здобувачам вищої освіти поглибити знання за даною тематикою та застосувати їх при вирішенні ситуаційних завдань, підготуватися до «Кроку 1». Навчальний посібник містить основні теоретичні положення із розділу «Фізіологія системи виділення», методики проведення практичних робіт, тести, ситуаційні задачі та способи їх вирішення, велику кількість малюнків та схем. Адресований як викладачам, так і студентам.