Фонд Народного музею історії університету поповнюється ексклюзивними експонатами / Exclusive exhibits arrive to the University National History Museum

25 жовтня 2023

Народний музей історії університету отримав подарунок від випускниць Полтавського державного медичного університету (у минулому Полтавського медичного стоматологічного інституту), лікарів-педіатрів Тамари Любайкіної та Оксани Кіндінової. Це два унікальні раритетні портативні фонокардіографи, власником яких був професор Восканян Рубен Мнацаканович. Дякуємо за цінні дарунки!

Exclusive exhibits arrive to the University National History Museum

The University National History Museum has received a gift from the alumni of Poltava State Medical University (formerly known as Poltava Medical Stomatological Institute), pediatric doctors Tamara Liubaikina and Oksana Kindinova. These are two unique rare portable phonocardiographs, owned by Professor Voskanian Ruben Mnatsakanovytch. Thanks for the valuable gifts!