Година-реквієм «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни»

20 лютого 2023

20 лютого Україна вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні – українців, які змінили перебіг історії нашої держави. 9 років тому під час Революції гідності в центрі Києва відбулися масові розстріли протестувальників.

Викладачі кафедри філософії та суспільних наук спільно з відділом управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю для студентів провели годину-реквієм «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни». Захід відкрив проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Валерій Похилько. Він поділився власними спогадами про події на Майдані. Голова Ради ветеранів Віктор Лебедєв розповів про особисту участь у Революції Гідності. Небесна Сотня посідає гідне місце в історії багатовікових визвольних змагань українського народу. Курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію України, за що боролися Герої Небесної Сотні та активісти Революції Гідності, є незмінним, як і прагнення України закінчити перемогою війну з російським агресором, відновити і зберегти свою територіальну цілісність та побудувати сучасну процвітаючу європейську державу.