Готуємось до проведення екзаменів / Preparing for the exams

23 травня 2024

22 травня 2024 року відбулось засідання екзаменаційної комісії, на якому обговорені питання щодо змісту завдань, алгоритму проведення атестації, розкладу складання об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту, його технічний супровід. Акцентована увага на критеріях оцінювання під час складання ОСП(К)І, наголошено на важливості дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти під час складання іспиту.

Особлива увага приділена регламенту проведення іспиту з урахуванням особливостей його проведення для іноземних здобувачів вищої освіти. Обговорені питання роботи апеляційної комісії. Перевірено готовність станцій до проведення атестації. Відмічена важливість проведення консультацій перед іспитом та організація роботи з самопідготовки здобувачів ступеня вищої освіти на весь період атестації.

Preparing for the exams

On May 22, 2024, a meeting of the Examination Commission was held to discuss the content of the tasks, the algorithm for attestation, the schedule for the objective structured practical (clinical) exam, and its technical support. Attention was focused on the assessment criteria during the OSP(C)E, the importance of maintaining academic integrity by higher education students during the exam is emphasized.

Particular attention is paid to the exam regulations, taking into account the peculiarities of the exam for foreign students.

The issues of the work of the appeal commission were discussed. The readiness of the stations for attestation was checked. The importance of holding consultations before the exam and organizing self-preparation of higher education students for the entire period of attestation was noted.