«ХVІ Мендєлєєвські читання»: враження учасників конференції

16 березня 2023

Викладачі кафедри хімії взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «ХVІ Мендєлєєвські читання». Конференція відбулася на платформі Zoom на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка за участі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Полтавської міської ради.

Розглянуті актуальні питання стосовно розвитку хімічної освіти та науки, обговорені перші кроки дуальної форми навчання у вищій школі.