І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педіатрія»: названі переможці

26 січня 2023

25 січня 2023 року на базі кафедри педіатрії №2 Полтавського державного медичного університету проводився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни  «Педіатрія». Приємно здивувала наукова активність, в олімпіаді взяли участь 18 студентів 4-х, 5-х та 6-х курсів медичних факультетів №1 та №2, у тому числі члени студентських наукових груп, яких підготував професорсько-викладацький склад кафедр педіатрії №1, №2 та кафедри ендокринології з дитячими інфекційними хворобами. Зі вступним словом виступили заступниця голови оргкомітету, професор Тетяна Крючко та голова журі, доцент Світлана Цвіренко.

Перше місце посіла Дар’я Матяж (6 курс, 13 група). Друге місце поділили Анастасія Мудренко (5 курс, 15 група) і Маргарита Кізюн (6 курс, 10 група). Третє - Андрій Коваленко (6 курс, 3 нтн група).

Вітаємо переможців і бажаємо їм нових досягнень у навчанні та майбутній професійній діяльності!