І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Терапевтична стоматологія» завершився

08 березня 2024

На кафедрі терапевтичної стоматології відбувся І письмовий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Терапевтична стоматологія». 20 здобувачів вищої освіти ІV-V курсів стоматологічного факультету, які активно цікавляться терапевтичною стоматологією та вирішили перевірити свої теоретичні знання, мали змогу у відповідності з роком навчання визначитись із письмовим запитанням та надати на нього відповідь. Усі роботи студенти попередньо закодували. Журі перевіряли закодовані роботи і визначали кількість отриманих балів, враховуючи правильність відповіді, повний, послідовний та творчий виклад матеріалу. Апеляційна комісія контролювала прозорість й якість перевірки робіт.

Талановиті студенти боролися за перемогу і набирали високі бали, інколи однакову кількість, тому деякі місця з однаковим результатом діставались декільком студентам. Так на IV курсі І місце посіла Завʼялова Катерина, ІІ місце отримала Микитенко Влада, а ІІІ місце поділили Шрамко Вероніка та Онищенко Аліна. Серед студентів випускного курсу перемогу виборола Рибка Анастасія, диплом ІІ ступеня отримала Ордюнова Софія, а ІІІ місце поділили Чех Юлія, Шепетько Юлія та Полякова Марина.

Усі переможці та призери нагороджені монографіями та навчальними посібниками, в тому числі і англомовними виданнями.

The first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in the discipline "Therapeutic Dentistry" finished

The first written stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in the discipline "Therapeutic Dentistry" was held at the Department of Therapeutic Dentistry. 20 students of the IV-V year-of-study of the Faculty of Dentistry, who are actively interested in therapeutic dentistry and decided to test their theoretical knowledge, had the opportunity to choose a written question and answer it according to the year of study. All the works were pre-coded by the students. The jury checked the coded papers and determined the number of points received, taking into account the correctness of the answer, complete, consistent and creative presentation of the material. The Appeals Commission controlled the transparency and quality of the review.

Talented students fought for the victory and scored high marks, sometimes the same number, so some places with the same result went to several students. Thus, among the 4-year students, Kateryna Zavialova took the first place, Vlada Mykytenko took the second place, and Veronika Shramko and Alina Onyshchenko shared the third place. Among the graduate students, Anastasiia Rybka won the first place, Sofia Ordunova received the second degree diploma, and the third place was shared by Yuliia Chekh, Yuliia Shepetko and Maryna Poliakova.

All winners and prize-winners were awarded monographs and textbooks, including English-language editions.