Ім`я легендарного професора ЗВО ПДМУ Максима Дудченка – взірець для молодих лікарів

22 липня 2023

За дорученням ректора ЗВО ПДМУ Вячеслава Ждана проректор ЗВО з науково-педагогічної та виховної роботи Валерій Похилько провів робочу нараду зі співробітниками університету: завідувачем кафедри внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів Максимом Потяженком, головою організації ветеранів ЗВО ПДМУ Віктором Лебедєвим та членом профспілкового комітету університету Валерієм Мосягіним. Йшлося про  підготовку відзначення 50-річчя з дня створення однієї з перших клінічних кафедр нашого університету – кафедри факультетської терапії, сьогодні - кафедри внутрішньої медицини № 1, засновником та першим завідувачем якої упродовж 1974-1991 рр. був легендарний фундатор терапевтичної школи Полтавщини, професор Дудченко Максим Андрійович.

З метою збереження та увіковічення пам’яті неординарної людини, легендарного професора, на житті і діяльності якого будуть навчатися покоління молодих лікарів, розглядається питання створення меморіальної дошки професору Дудченку М. А. Її планують розмістити перед однєю з аудиторій кафедри університету.