«Інфекційні ризики в стоматології» були темою обговорення

21 листопада 2022

На кафедрі дитячої хірургічної стоматології здобувачі вищої освіти стоматологічного факультету 5 групи 5 курсу слухали профілактично-просвітницьку лекцію «Інфекційні ризики в стоматології. Захід присвячений Європейському тижню тестування на ВІЛ і гепатит та проведений за підтримки відділу управління освітньо-виховної та гуманітарної роботи з молоддю ПДМУ. Психологічні аспекти теми висвітлила психолог Тетяна Климач.

Мета заходу – підвищення обізнаності  майбутніх лікарів-стоматологів з питань запобігання інфікування, переваг раннього виявлення ВІЛ-інфекції і гепатиту та залучення молоді до доступного безкоштовного, конфіденційного тестування за допомогою експрес-тестів – була досягнута за рахунок її активного обговорення усіма учасниками.