Інформаційна компанія по вступу до ПДМУ та Дня відкритих дверей триває / Information campaign on admission to PSMU and Open Day keep going

22 травня 2024

22 травня знайомитись із Університетом завітали вихованці Полтавського міського багатопрофільного ліцею імені І. П. Котляревського № 1 Члени Студентського парламенту ПДМУ розповіли дітям про Університет на 3-х локаціях.

Ліцеїсти з їхньою допомогою відвідали фантомний клас кафедри дитячої терапевтичної стоматології. Там вони взяли участь у майстер-класі «Зняття анатомічних відбитків», відпрепарували зуби на фантомі під керівництвом асистентки кафедри дитячої терапевтичної стоматології Наталії Моргун, побували у музеї та слухали там про історію медицини рідного краю, і, зокрема, університету. Останньою локацією, де побували ліцеїсти, став Студентський парламент. Там випускники дізнались вже і про студентське самоврядування та його функції.

Information campaign on admission to PSMU and Open Day keep going

On May 22, pupils of Poltava City Multidisciplinary Lyceum No. 1 named after I.P. Kotlyarevsky came to get acquainted with the University. Members of the Student Parliament of PSMU told the children about the University at 3 locations.

With their help, lyceum students visited the phantom class of the Department of Pediatric Therapeutic Dentistry. There they took part in the master class "Taking Anatomical Impressions", prepared teeth on a phantom under the guidance of Nataliia Morgun, Assistant of the Department of Pediatric Therapeutic Dentistry, visited the museum and listened to the history of medicine in their native land, and in particular, the university. The last location visited by the lyceum students was the Student Parliament. There, the graduates learned about student government and its functions.