Інтерактивне заняття: екскурсія у вигляді профільного занурення на кафедрі анатомії людини

06 жовтня 2022

Викладачі кафедри анатомії людини підготували та провели інтегративне заняття у вигляді профільного занурення учнів з метою поглиблення знань з анатомії людини. Відвідувачами були учні групи ПМ-23 КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» разом із вчителем біології Сорокіною І.В. та класним керівником Сердюк Ю.В.

Викладачі кафедри анатомії В. Г. Гринь та В. В. Литовка ознайомили ліцеїстів із сучасним мультимедійним комплексом «Оніко», який укомплектований VR-окулярами. У музеї кафедри анатомії людини О. О. Тихонова прочитала міні-лекцію.

Також ліцеїсти на власні очі побачили специфіку проведення практичних занять з анатомії людини.