International Health Science Conference 2023 (IHSC-2023) в місті Каунас, (Литва): враження

17 квітня 2023

Нещодавно відбулася International Health Science Conference 2023 (IHSC-2023) в місті Каунас, (Литва). Цього року традиційно захід пройшов у гібридному формат. Це забезпечило можливість студентам взяти участь у конференції високого міжнародного рівня. Доповідала староста студентської наукової групи кафедри терапевтичної стоматології, здобувачка вищої освіти IV курсу стоматологічного факультету Чех Юлія. Доповідь на тему «Assessment of the oral cavity state in internally displaced Ukrainians» порушувала питання стану порожнини рота внутрішньо переміщених осіб, знову акцентуючи увагу міжнародної спільноти на тих жахливих реаліях війни, які доводиться переживати українцям. Доповідь мала на меті не лише суто науковий, але й інформаційний характер впливу, адже містила авторські фото військових фотографів-документалістів. Юлія доповідала і відповідала на запитання англійською, була вишукано одягнена у вишиванку та на фоні національного стягу заявляла про дієвість молодої студентської науки в Україні, не зважаючи ні на які обставини воєнного часу. Таким чином, IHSC-2023 – це гарний привід для виходу наших студентів-науковців на арену міжнародної наукової спільноти.