Із хроніки дня: кафедра філософії та суспільних наук презентувала здобувачам освіти медичногофакультету вибіркові дисципліни

18 вересня 2023

18 вересня 2023 року викладачі кафедри філософії та суспільних наук презентувала здобувачам вищої освіти медичного факультету вибіркові дисципліни. На зустрічі були присутні заступники декана медичного факультету - Гринь Володимир та Рибалка Ярослав. Завідувачка кафедри Віра Дубініна познайомила студентів з викладачами, котрі презентували вибіркові дисципліни та представила вибіркову компоненту «Професійні комунікації. Ключові компетенції», доцент Наталія Зінченко – «Демократія: філософія та механізми» та викладач Олег Біланов - «Правознавство».

До слова, вибіркові дисципліни формують не лише особистісні професійні здібності, а й виховують правову грамотність і демократичний спосіб мислення.