Кафедра філософії та суспільних наук презентувала студентам стоматологічного факультету вибіркові дисципліни

13 вересня 2023

13 вересня 2023 року викладачі кафедри філософії та суспільних наук презентували студентам стоматологічного факультету вибіркові дисципліни. Зустріч розпочала Алла Сидорова – декан стоматологічного факультету. Завідувачка кафедри філософії та суспільних наук Віра Дубініна познайомила студентів з викладачами, котрі презентували вибіркові дисципліни. Доцентка Юлія Ющенко представила вибіркову дисципліну «Професійні комунікації. Ключові компетенції», доцентка Наталія Зінченко – «Демократія: філософія та механізми» та викладач Олег Біланов - «Правознавстово».

Вибіркові дисципліни формують не лише особистісні професійні здібності, а й виховують та формують правову грамотність, демократичний спосіб мислення.