Кафедра фізіології виступила співорганізаторами міжвузівського науково-практичного семінару

17 квітня 2023

На онлайн-платформі Zoom відбувся міжвузівський науково-практичний семінар «Актуальні питання діагностики та лікування хвороб органів дихання» за участю Національного фармацевтичного університету, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Полтавського державного медичного університету. Співголовою оргкомітету виступив завідувач кафедри фізіології, професор Ігор Міщенко. На семінарі розглядались актуальні наукові, клінічні та клініко-лабораторні методи діагностики і лікування, обмін інформацією та досвідом, сприяння встановленню наукових контактів між ЗВО та активне залучення студентів до участі.

На семінарі було представлено доповідь доцентки кафедри фізіології Тетяни Мамонтової на тему «Реалізація клітинної та гуморальної відповіді при COVID-19». До семінару активно долучився професорсько-викладацький колектив та здобувачі студентської наукової групи «Лабораторна діагностика кафедри фізіології».