Колектив кафедри біології ознайомився із результатами роботи пілотного Проєкту щодо аналізу корупційних ризик

13 вересня 2022

12 вересня 2022 року колектив кафедри біології взяв участь у публічному заході "Вступна кампанія 2022: ефективність роботи уповноважених ЗВО". Зустріч організовано в онлайн форматі Національним агентством з питань запобігання корупції. Учасники заходу ознайомилися із результатами роботи пілотного Проєкту щодо аналізу корупційних ризиків вступної кампанії 2022 року. Головною метою зустрічі стало визначення та подальше упровадження вдалих практичних досягнень роботи уповноважених закладів вищої освіти. Також викладачі кафедри прослухали виступ очільниці відділу професійного розвитку уповноважених підрозділів Департаменту запобігання та виявлення корупції Катерини Дацько на тему "Антикорупційна робота уповноваженого зі студентами". По завершенню заходу викладачі взяли активну участь в обговоренні отриманої інформації.