Колектив кафедри пропедевтики внутрішньої медицини проаналізував результати анкетування здобувачів вищої освіти ОПП «Сестринська справа»

23 червня 2023

22 червня 2023року на засіданні кафедри пропедевтики внутрішньої медицини відбулося обговорення та аналіз результатів  анкетування здобувачів вищої освіти щодо оцінки якості ОПП «Сестринська справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та формування пропозицій щодо її удосконалення.

Результати онлайн-анкетування свідчать про достатній рівень схвалення якості ОПП «Сестринська справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти серед здобувачів вищої освіти  денної та заочної форми навчання.

Більшість респондентів позитивно оцінюють можливість формування індивідуальної освітньої траєкторії, послідовність викладання навчальних дисциплін та ознайомленість із інформацією про порядок і критерії оцінювання. Також високо оцінили  перелік освітніх компонентів, які містяться в ОПП та перелік дисциплін вільного вибору

За результатами анкетування від здобувачів вищої освіти  отримано відповідні пропозиції щодо вдосконалення ОПП «Сестринська справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які будуть враховані.