Коли минуле оживає у музейних експонатах

26 вересня 2022

За сприяння викладачки кафедри ендокринології з дитячими інфекційними хворобами Златослави Шаєнко з 8н групою 4 курсу стоматологічного факультету проведено екскурсію до музею ПДМУ і бліц-огляд з синхронною розповіддю на Алеї Слави про видатних вчених нашого університету.

У центральному читальному залі інформаційної зони бібліотеки ПДМУ провела бесіду Тетяна Резутіна до Дня визволення Полтави від фашистських загарбників у Другій Світовій війні "Квітуй, Полтаво, у злагоді та мирі". Відвідали також книжково-ілюстративну виставку до міжнародного Дня миру, що відкрилась у читальній залі книгозбірні.

Минулі буремні події спонукали відвідувачів до емоційного обговорення викликів сучасності в умовах війни з російським агресором.