Конституція – гарант громадянських прав: Університет відзначає День Конституції України

28 червня 2023

Прийняття Конституції  України стало головною подією в галузі європейського конституційного права. Саме так було записано у звіті Європейської комісії «За демократію через право». Конституція України за деякими оцінками міжнародних експертів вважається однією з найдемократичніших поміж країн пострадянського простору. Цьогоріч головному Закону України виповнюється 27 років і відзначає його українська держава в умовах війни, в умовах, коли ціна прав та свободи людини відчувається особливо гостро. Основоположні принципи, які визначає Конституція, об’єднали усіх нас, українців, на шляху в боротьбі проти російського агресора. Ми все здолаємо і переможемо! Тож гідно несемо високе звання громадянина України! Зі святом!

До цієї значущої події на науковому абонементі бібліотеки університету організовано книжково-ілюстративну виставку «Конституція – гарант громадянських прав!»