Контролюй свій артеріальний тиск!

18 травня 2023

З нагоди  Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією на кафедрі внутрішньої медицини № 1 під керівництвом асистентки Ірини Кудрі проведена виховна година зі студентами 7-ої групи ІV курсу медичного факультету № 1 на тему «Профілактика артеріальної гіпертензії». Студентка Анна Кулик розповіла про артеріальну гіпертензію, яка є актуальною проблемою сьогодення та найпоширенішим кардіоваскулярним захворюванням. Акцентувала увагу на цифрах артеріального тиску, факторах ризику артеріальної гіпертензії, основних профілактичних заходах задля попередження даного захворювання. Корекція модифікованих факторів ризику за допомогою зміни способу життя запобігає розвитку артеріальної гіпертензії та зменшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.  Контролюй свій артеріальний тиск!