«Корпоративна етика медичного працівника»: обговорення на Круглому столі

11 жовтня 2022

Кафедра оториноларингології з офтальмологією провела засідання Круглого столу на тему: «Корпоративна етика медичного працівника». Учасниками були студенти і лікарі-інтерни ПДМУ, лікарі -отоларингологи м. Полтави та області. Зі вступним словом виступив в.о. зав. кафедри Михайо Безега. Він наголосив на важливості етичної поведінки медичних працівників, а також  підкреслив необхідність наявності здорового та професійного трудового клімату в колективі.

Упродовж обговорення доповідей розглядались різноманітні питання морально – етичної поведінки лікарів як в поводженні з колегами ,так і з пацієнтами, нюанси  юридичних аспектів у роботі практикуючого лікаря з документами та особистою інформацією пацієнтів. Тому захід мав резонанс  як серед молодих спеціалістів, так і у досвідчених лікарів.