Краще один раз побачити, і побачене допоможе визначитися з остаточним вибором!

06 квітня 2023

До університету у ці квітневі дні завітали учні 10-А класу ліцею № 13 «Успіх» Полтавської міської ради. Для них традиційно проведені профорієнтаційні інформаційно-тематичні екскурсії народним музеєм історії університету, кафедрою біології, кафедрою анатомії та анатомічним музеєм, кафедрою гістології, цитології та ембріології,  кафедрою клінічної анатомії та оперативної хірургії. Чіткі та конструктивні запитання від учнів викладачі університету чули на кожній локації, де юних гостей знайомили зі 100-літньою історією університету та медицини Полтавщини, особливостями навчального процесу, освітніми програмами і запрошували долучитися до соціальних мереж університету. Є надія, що через рік лави студентів обов’язково поповнять наші зацікавлені відвідувачі, які сьогодні на власні очі переконалися у тому, що тут навіть «стіни навчають!», оскільки створені оптимальні умови для сучасного навчального процесу.