Кубок ректора ПДМУ Вячеслава Ждана: змагання з міні-футболу-2024, гравці та переможці / Vyacheslav Zhdan PSMU Rector's Cup: mini-football competition 2024, players and winners

03 червня 2024

У цьому році виборювати почесну нагороду з футболу взялися: КП Обласний заклад з надання психіатричної допомоги ПОР, КП «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради», КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Скліфосовського ПОР», КНП «Котелевська ЛПЛ», міжнародний факультет ПДМУ, збірна співробітників та студентів ПДМУ.

Матч присвятили Дню захисту дітей.

Розпочали дійство з вітального слова ректора ПДМУ, професора Вячеслава Ждана. Він подякував Збройним силам України за можливість проводити такі заходи, побажав всім учасникам дотримуватися спортивної дисципліни під час змагань та зазначив, що переможуть обов’язково спритніші, сильніші й добре підготовлені, які мають неабияку волю до здобуття перемоги.

Долучились до вітального слова також і гості матчу. Це начальник управління у справах спорту та фізичної культури Полтавської міської ради Ігор Кислов та голова Полтавської обласної організації профспілок працівників охорони здоровʼя України Олександр Кувічка. Вони висловили слова підтримки подібних ініціатив і в свою чергу побажали успіхів футболістам.

У результаті запеклої боротьби володарем Кубку (І місце) стала команда

КП " Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського ПОР";

ІІ місце отримала КНП "Котелевська ЛПЛ";

ІІІ місце - Збірна співробітників та студентів ПДМУ.

Вітаємо учасників та їхніх вболівальників!

Дякуємо Збройним силам України за можливість жити, працювати, зустрічатися на спортивних змаганнях, реалізовувати свої здібності!

Vyacheslav Zhdan PSMU Rector's Cup: mini-football competition 2024, players and winners

This year, the following companies took up the honorary award in football: ME Regional Institution for Psychiatric Care of PRC, ME Poltava Regional Center for Emergency Medical Care and Disaster Medicine of Poltava Regional Council, ME M. V. Sklifosovsky Poltava Regional Clinical Hospital of PRC, ME Kotelevska PTH, International Faculty of PSMU, team of PSMU staff and students.

The match was dedicated to the Children's Day.

The event began with a welcome speech by PSMU Rector, Professor Viacheslav Zhdan. He thanked the Armed Forces of Ukraine for the opportunity to hold such events, wished all participants to adhere to sports discipline during the competition and noted that the most agile, strong and well-trained, who have a strong will to win, will definitely win.

The guests of the match also joined in the greetings, namely, Ihor Kyslov, Head of the Sports and Physical Culture Department of the Poltava City Council, and Oleksandr Kuvichka, Head of the Poltava Regional Organization of Healthcare Workers' Trade Unions of Ukraine. They expressed their support for such initiatives and, in turn, wished the players success.

As a result of the fierce struggle, the Cup winner (first place) was the team of

M.V. Sklifosovsky Poltava Regional Clinical Hospital of PRC;

The second place was taken by Kotelevska PTH;

III place - the team of PSMU staff and students.

Congratulations to the participants and their fans!

We are grateful to the Armed Forces of Ukraine for the opportunity to live, work, meet at sports competitions, and realize our abilities!