Лекція "Поговоримо про важливе. Венеричні захворювання» - інформує загін «Єдність» та кафедра громадського здоров'я з лікарсько-трудовою експертизою

10 березня 2023

9 березня 2023 року студентки медичного факультету № 2 6-го курсу Волєйнікова Лариса, Ветлянчук Вікторія, Джахая Яна та 3-го курсу Яценко Яна прочитали у Полтавському фаховому кооперативному коледжі для студентів ПКК 2-го курсу, старшокурсників та викладачів ПКК лекцію "Поговоримо про важливе: Венеричні захворювання».

Названі 8 найпоширеніших венеричних захворювань в Україні та головні симптоми, методи та можливості діагностики у Полтаві, нестатеві шляхи передачі венеричних інфекцій, взаємозв'язок наркоманії та ЗПСШ, види контрацепції, показання та протипоказання, вакцини від гепатиту В, вірусу папіломи людини, вірусу герпесу.

Захід завершився бліц-опитуванням та врученням презентів для захисту від ЗПСШ.