Лекційно-фантомні етапи міжнародного клінічного конкурсу з реставрації зубів для студентів GLOBAL CLINICAL CASE CONTEST 2023

01 травня 2023

Понад 10 років студенти Полтавського державного медичного університету є учасниками міжнародного клінічного конкурсу з реставрації зубів  для студентів GLOBAL CLINICAL CASE CONTEST, який відбувається щорічно весною у три етапи (лекційний, фантомний та клінічний). В університеті традиційно конкурс відбувається на кафедрі терапевтичної стоматології. 25 квітня відбулась онлайн лекція менеджера по роботі із стоматологічною спільнотою в Україні Оксани Докашенко на тему: «GCCC 2023-2024, Інновації для прямої реставрації зубів». Вже 26 квітня було проведено фантомне заняття із 15 студентами 2-5 курсів по відновленню зубів за сучасними технологіями матеріалами Dentsply Sirona. Д. мед. н. І. Ю. Попович під час роботи на фантомах зруйнованих фронтальних та бокових зубів, демонструючи етапи методик прямої реставрації у біометричній концепції, приділив увагу кожному учаснику заняття. Тільки постійні відпрацювання мануальних навичок та широка теоретична обізнаність є запоруками якісної професійної підготовки майбутніх стоматологів.