"Леся Українка - грані геніальності української жінки з європейськими рисами": студенти обговорюють

21 лютого 2023

До річниці з дня народження великої української поетеси Лесі Українки на кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини проведено виховну годину: "Леся Українка - грані геніальності української жінки з європейськими рисами". Здобувачі вищої освіти медичного факультету №2 із захопленням поринули в чудовий світ лірики геніальної авторки, відкрили для себе невідомі сторінки її біографії та оцінили силу духу цієї по-справжньому мужньої жінки. Леся Українка - це одна з найвидатніших поетес не лише в Україні, а й у світовій літературі. Вона  була ще й видатною громадською діячкою: підтримувала соціальні рухи свого часу, відстоювала права жінок та пропагувала ідеї національної самостійності. Її творчість і активна громадська позиція стали важливим джерелом натхнення для багатьох поколінь українців. У підсумку студенти зійшлися на думці, що Леся Українка - геніальна поетеса, яка зробила значний внесок у розвиток світової літератури й утвердження української самосвідомості.