Лікарі-анестезіологи відвідали майстер-клас «Тяжкі дихальні шляхи»

18 вересня 2023

14.09.2023 лікарі-інтерни з фаху «Анестезіологія та інтенсивна терапія» разом з викладачами кафедри, лікарями-анестезіологами Полтави та членами СНГ відвідали майстер-клас «Тяжкі дихальні шляхи» на базі  КП «ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського ПОР».  Після змістовного викладення лекційного матеріалу кандидатом медичних наук та доцентом кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ імені П.Л. Шупика м. Київ Крамаревою Ольгою Геннадіївною, всім учасникам була дана можливість взяти участь і в практичній частині, а саме відпрацювання техніки інтубації трахеї на манекенах найсучаснішими відеоларингоскопами з урахуванням всіх нюансів та допоміжних приладів, які можуть допомогти збільшити відсоток успішної інтубації у хворих із тяжкими дихальними шляхами. Також, були розглянути альтернативні методи забезпечення прохідності дихальних шляхів та різноманітні кейси із практичної діяльності лікарів.