Лікарі-інтерни хірурги склали державну атестацію: вітаємо поповнення молодих спеціалістів!

29 червня 2023

28 червня 2023 року лікарі – інтерни кафедри хірургії № 4 Полтавського Державного медичного університету склали державну атестацію з присвоєнням звання «Лікар – спеціаліст з фаху «Хірургія» та отримали сертифікати зі складання іспиту «Крок-3».

Іспит відбувся у КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР», яка є клінічною базою кафедри. Атестаційна комісія під головуванням директора КП 2 – а МКЛ ПМР», професора Максима Дудченка позитивно оцінила підготовку інтернів.

«Всі інтерни продемонстрували високий рівень знань та оволоділи базовими практичними навичками і представили себе як відповідальні спеціалісти. А тому ми впевнені: лікувальні заклади поповняться дійсно гарними фахівцями», – зауважив завідувач кафедри кафедри хірургії № 4 Микола Кравців.

«Це особливий курс. Адже час їхнього навчання співпав з неабиякими випробуваннями: лікарям-інтернам випало працювати під час пандемії COVID-19, а потім почалося повномасштабне вторгнення. Та вони з честю витримали ці випробування. Поруч зі старшими колегами пліч-о-пліч цілодобово надавали допомогу пацієнтам, організовували доставку гуманітарної допомоги та багато іншого. І при цьому вони – небайдужі, постійно готові навчатися новому і опановувати всі тонкощі професії», - сказав  Максим Дудченко.

«Не забувайте рідну Альма матер, наш ПДМУ. Знайте, що ми, ваші викладачі, завжди готові вам допомогти у будь-якій ситуації», –сказала під час вручення дипломів директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЗВО ПДМУ, доктор медичних наук, доцентка Алла Марченко.

Проректор з науково - педагогічної роботи та післядипломної освіти ПДМУ Ігор Скрипник щиро  привітав   молоде поповнення української медичної спільноти і побажав  здійснення усіх планів та задумів.

Вітаємо молоде поповнення української медичної спільноти і бажаємо здійснення усіх планів та задумів!