Лікарський досвід. Крокуємо разом до Перемоги!

26 квітня 2023

На кафедрі хірургії №3 Полтавського державного медичного університету, відповідно плану виховної роботи кафедри було проведено семінар на тему «Особливості організації та надання травматологічної допомоги при масових поступленнях», в якому взяв активну участь аспірант кафедри, лікар ортопед-травматолог дитячий Степан Литовченко.

Доповідач поділився зі студентами своїм досвідом роботи на передових стабілізаційних пунктах в 2022-2023 роках у складі Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М.Пирогова та розповів про виклики, з якими стикається медичний персонал при наданні допомоги пораненим та при інших надзвичайних ситуаціях. Визначена актуальність володіння засобами надання медичної допомоги військовим та здатності ефективно працювати в умовах виникнення інцидентів з масовими пошкодженнями у цивільних лікарнях.