«Лікування поранених з бойовими ушкодженнями грудей»: монографія за участю науковців ЗВО ПДМУ у широкому доступі

14 вересня 2023

Нещодавно побачила світ монографія за загальною редакцією академіка НАН України та НАМН України, доктора медичних наук, професора В. І. Цимбалюка «Лікування поранених з бойовими ушкодженнями грудей».

Вона присвячена 30-річчю НАМН України і є 13-тим виданням науково-практичних робіт із узагальнення досвіду медичного забезпечення Збройних Сил України під час бойових дій, яке підготували відомі практичні фахівці, науковці військової медицини, Національної академії медичних наук України, МОЗ України. Серед авторського колективу – науковці Полтавського державного медичного університету. Книга буде корисною для широкого кола медиків різних спеціальностей, студентів закладів вищої та післядипломної освіти.