Майбутнє за наукою»: на університетському обрії засвітилися нові зірочки

12 квітня 2023

Члени студентської наукової групи кафедри біології ПДМУ успішно виступили на XVІI Конгресі студентів та молодих учених «Майбутнє за наукою». Він відбувся у форматі онлайн з 10-ого по 12-е квітня 2023 року на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Робота студентів ЗВО ПДМУ, медичного факультету № 1 - Єгора Рибальченка, Денніса Бориняка та Таїсії Сємєняк - «Ремоделювання привушних слинних залоз щурів при хронічній інтоксикації етанолом» у секції «Морфологія в нормі та експерименті» відзначена Дипломом І ст. (науковий керівник – завідувачка кафедри біології, професор Галина Єрошенко).

Диплом ІІІ ст. у секції «Біологія, мікробіологія» отримала майбутня лікарка Діана Сікалюк за представлену до уваги журі роботу «Дирофіляріоз: тропічна інвазія в Україні» (науковий керівник – кандидат біологічних наук Олена Клепець).

Вітаємо переможців та бажаємо молодим дослідникам подальших наукових успіхів під мирним небом України!