Майбутнє за наукою!

25 квітня 2023

10-12 квітня 2023 року в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського відбувся XХVІІ конгрес студентів та молодих учених «Майбутнє за наукою».

Кафедру гістології, цитології та ембріології представляли гуртківці − здобувачі освіти В'ячеслав Михайленко (3 курс, 8 група НТН ОПП «Медицина») та Андрій Сидоренко (6 курс, 8 група ОПП «Медицина»), які взяли участь у науковому заході з доповіддю «Характеристика екзокринної частини підшлункової залози при хімічній кастрації» та отримали почесне 1-ше місце з-поміж учасників секції «Морфологія в нормі та експерименті».

Переможців привітав колектив кафедри, а завідувач, професор Володимир Шепітько вручив учасникам дипломи та сертифікати.

Вітаємо гуртківців, які достойно представили університет і бажаємо не зупинятися на досягнутому. Нехай вам щастить у нових звершеннях!