Майстер-клас для учасників студентської конференції: не тільки теоретично, а й успішно поєднуючи з практикою!

27 березня 2023

24 березня 2023 року на кафедрі ортопедичної стоматології з імплантологією за програмою ІV Міжнародної студентської наукової конференції INTERNATIONAL MEDICAL STUDENT`S CONFERENCE IN POLTAVA (ІMEDSCOP-2023) для учасників конференції проведено майстер-клас «Методика отримання відбитків з дентальних імплантатів методом відкритої ложки».

Здобувачі вищої освіти опанували теоретичний матеріал, представлений в доступному форматі з практичними прикладами. Учасники майстер-класу відпрацювали методику отримання відбитків з робочих моделей за допомогою трансферів імплантологічної системи Neobiotech, які були надані ТОВ «Віола Медтехніка».

Вітаємо всіх учасників з успішним навчанням!