Майстер-клас «Хірургія барабанної перетинки»: науковці-оториноларингологи ПДМУ переймали передовий досвід

24 жовтня 2022

22 жовтня 2022 р. викладачі кафедри оториноларингології з офтальмологією Наталія Соннік, Андрій Лобурець та Олексій Джіров взяли участь у майстер-класі «Хірургія барабанної перетинки», що відбувся у м. Києві. Там вони перейняли передовий досвід хірургічної допомоги пацієнтам при відновленні цілісності барабанної перетинки, що особливо актуально у військовий час. Доповідач Федір Юрочко презентував напрацювання Львівської школи отоларингології в хірургічному лікуванні секреторних отитів та посттравматичних перфорацій барабанної перетинки. Досвід, набутий на майстер-класі, буде впроваджено в лікувальну роботу та навчальний процес.