«Медична освіта за новими стандартами: виклики та інтеграція в міжнародний освітній простір»

31 березня 2023

У Полтавському державному медичному університеті 30 березня 2023 року в режимі онлайн відбулася навчально-наукова конференція з міжнародною участю «Медична  освіта за новими стандартами: виклики та інтеграція в міжнародний освітній простір».

Зі словами вітання до гостей і учасників конференції від імені ректора, ПДМУ професора Вячеслава Ждана звернувся перший проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи, професор Валентин Дворник.

Усі кафедри університету дистанційно долучились до конференції. Загалом на навчально-науковій конференції було представлено 5 доповідей та заслухано 4 виступи та актуальні теми сучасної вищої медичної освіти. Доповіді й виступи були досить змістовними й цікавими.