Мегаважлива інформація для студентів ОПП «Педіатрія» та ОПП «Медицина», лікарів-педіатрів та лікарів загальної практики

01 лютого 2023

Серед авторів навчального посібника за загальною редакцією академіка АМНУ Біловола О.М. «Фармакотерапія в педіатрії» - Руслан Луценко, д. мед. н., доцент, завідувач кафедри фармакології, клінічної фармакології та фармації ЗВО ПДМУ. Ним написаний розділ 9 Фармакотерапія больового синдрому у дітей.

У посібнику представлені актуальні аспекти клінічної фармакології в педіатричній практиці. Підкреслюється специфіка підходів до розгляду багатьох практичних питань раціональної лікарської терапії у дітей і підлітків, пов’язаних з особливостями фізіології дитячого організму, акцент зроблений на персоналізації фармакотерапії на основі принципів доказової медицини.

Представлена інформація є мегаважливою для здобувачів вищої  освіти ОПП «Педіатрія» та ОПП «Медицина», лікарів-педіатрів та лікарів загальної практики.