«Ментальне здоров’я родин в умовах повномасштабної російсько-Української війни»: доповідь професора ПДМУ

04 квітня 2024

Професор кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Ганна Васильєва взяла участь у ІІІ Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Психіатрія, наркологія, клінічна психологія та загальна медична практика: міждисциплінарні питання сучасності». Її організувала  та провела кафедра загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології Національного університету охорони здоров’я імені П. Л. Шупика 22 – 23 березня 2024 року в  Києві у форматі  online. Конференція була присвячена актуальним питанням охорони психічного здоров’я в Україні: розглянуті проблеми організації психіатричної допомоги в Україні в умовах протистояння військовій агресії та шляхи їх подолання; питання ранньої діагностики, превентивних інтервенції і терапії стрес-асоційованих психічних розладів під час війни; особливості психосоціальної реабілітації військовослужбовців та найбільш уразливих груп цивільного населення.

Професор Ганна Васильєва представила доповідь на тему «Ментальне здоров’я родин в умовах повномасштабної російсько-Української війни».

"Mental health of families in the conditions of full-scale russian-Ukrainian war": report of PSMU professor

Professor Anna Vasylyeva, the Department of Psychiatry, Narcology and Medical Psychology, took part in the III Scientific and Practical Conference with international participation "Psychiatry, Narcology, Clinical Psychology and General Medical Practice: Current Interdisciplinary Issues ". It was organized and held by the Department of General, Child and Forensic Psychiatry and Narcology of the Shupyk National Healthcare University on March 22-23, 2024 in Kyiv in the online format. The conference was devoted to topical issues of mental health care in Ukraine: the problems of organizing psychiatric care in Ukraine in the context of confronting military aggression and ways to overcome them; issues of early diagnosis, preventive interventions and therapy of stress-associated mental disorders during the war; features of psychosocial rehabilitation of military personnel and the most vulnerable groups of the civilian population.

Professor Anna Vasylyeva presented a report on "Mental Health of Families in the Context of the Full-scale russian-Ukrainian War".