«Ми – Студенти ЗВО ПДМУ!»: незабаром знамений день у житті першокурсників університету

21 серпня 2023

Помалу спадає напруження вступних випробувань і переживань нинішніх вступників, тих, хто вже зарахований до лав студентства одного із найпрестижніших в Україні вищих медичних навчальних закладів – Полтавського державного медичного університету.

Хочете стати свідками яскравого, незабутнього традиційного першого у їхньому житті студентського Свята – урочистої Посвяти у студенти? У цей день вони вперше на очах усіх одягнуть білі халати і виголосять Клятву студента, будуть приймати вітання і ввіллються у дружний великий колектив університетської спільноти, яка радо зустрічатиме їх.

Тоді приєднуйтеся і чекайте на наш репортаж з Урочистостей!

Не пропустіть! Це залишить яскравий слід в пам`яті кожного, хто стане учасником знаменної події!