Міждисциплінарний науковий семінар "Філософія психіатрії як інструмент вивчення психопатолоії" до Дня науки в Україні 2023

22 травня 2023

Цікаву аудиторію зібрав науковий семінар на тему: Філософія психіатрії як інструмент вивчення норми і патології,  організований кафедрою філософії та суспільних наук та кафедрою психіатрії, наркології та медичної психології.

Із вступним словом виступили в.о. ректора Валентин Дворник, проректор з наукової роботи Ігор Кайдашев, декан міжнародного факультету Лілія Буря. Ідею заходу запропонувала завідувач кафедри філософії та суспільних наук Віра Дубініна, яка відкрила зустріч та виступила її модератором.

Із актуальними  науковими доповідями виступили: представники доцент кафедри філософії та суспільних наук: доцент  Лариса Абизова, викладач Тетяна Харченко. Також, із захопленням аудиторія слухала виступи представників кафедри психіатрії, наркології та медичної психології: професора Лілію Животовську, професора Рустама Ісакова, доцента Вадима Рудь, доцента Дмитро Бойко, асистента Павло Кидонь, студентки 3 курсу медичного факультету 1 Оксани Мац.

Чимало студентства та аспірантів відвідали науковий захід які  цікавляться й сучасною філософією, й психіатрією, й прагнуть знайти відповіді, де ці науки перетинаються і які процеси відбуваються внаслідок цього. Філософія психіатрії досліджує  складні багатогранні філософські питання, що стосуються психіатрії та психічних захворювань. А діалог між фахівцями філософського напрямку та практикуючими лікарями, клініцистами є важливим при спільній науково-педагогічній діяльності у медичному університеті.