Міжнародна співпраця: аспекти подальшої наукової співпраці

18 вересня 2023

У рамках наукового співробітництва між Інститутом вірусології Університетської лікарні Ессена Університету Дуйсбург-Ессен і ПДМУ 15-16 вересня 2023 р. відбувся візит Геннадія Зелінського. Він відвідав КП «Полтавська клінічна інфекційна лікарня ПОР ім. М. В. Скліфосовського» та університет. Під час зустрічі з ректором ЗВО ПДМУ, професором Вячеславом Жданом, проректором з наукової роботи, професором Ігорем Кайдашевим та завідувачкою кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, професором Тетяною Коваль обговорили напрямки подальшої наукової співпраці, наступні поставки лабораторного обладнання для діагностики інфекційних захворювань в регіоні.

До слова, фінансування проєкту ефективної вірусологічної і мікробіологічної діагностики у Полтаві забезпечено німецьким Об’єднанням Міжнародної співпраці (GIZ). Цей проєкт є частиною невідкладної програми для України від Федерального Міністерства з економічного Міжнародного Співробітництва і Розвитку (BMZ).