Міжнародний День молоді: Студентський парламент шле вітання

12 серпня 2022

Студентський парламент ПДМУ вітає викладацький колектив та прогресивну молодь університету з Міжнародним днем молоді.

Вельмишановні викладачі ПДМУ, дороге наше студентство!

З Міжнародним Днем молоді Вас усіх, завжди молодих і натхненних юнацькою спрагою до втілення найсміливіших задумів у наше буремне життя!

Бажаємо Вам сил та наснаги на всіх Ваших «фронтах» :  навчайте, навчайтесь, лікуйте, досліджуйте, волонтерте, бороніть нашу країну та наших співвітчизників від ворожого вторгнення! Адже  «молодість» - це не позначка у паспорті, це стан душі, це прагнення до позитивних змін, вдосконалення та самовдосконалення, а також готовність брати відповідальність за себе, своїх близьких та за свою країну.

Будьмо завжди молодими, сповненими енергії та віри у найкраще - у Перемогу, нашу спільну Перемогу! Все буде Україна!

Зі Святом !!!